Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku - kopiuj
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

"Senior online" - wirtualne spotkanie


Asp. Katarzyna Starczewska

Asystent ds Profilaktyki Społecznej  

Komenda Powiatowa Policji w Rawicz


Serdecznie pragnę poinformować wszystkich zaprzyjaźnionych z rawicką Komendą Powiatową Policji w Rawiczu, a w szczególności seniorów, iż od 1 marca 2021r nasi policyjni koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Górze uruchomili swój flagowy program pod nazwą „Senior Online”. Jest on skierowany do wszystkich osób a zwłaszcza osób starszych.

„Senior Online” powstał w wyniku potrzeby kontaktu społeczności lokalnej z Policją z uwagi na trwającą pandemię Covid -19. Mając na celu bezpieczeństwo wszystkich osób, od 1 marca 2021r, w sposób cykliczny – comiesięczny na kanale YouTube wchodząc na profil Komendy Powiatowej Policji w Górze lub wpisując w YouTube - Senior Online Góra będzie można uczestniczyć w multimedialnej relacji z Funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Górze. W trakcie transmisji za pomocą wstawiania komentarzy, będzie można zadawać pytania prowadzącym spotkanie.

Najbliższa transmisja odbędzie się w dniu 10 maja 2021r. o godzinie 9.00

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach, jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą do rodzin seniorów o pomoc przy logowaniu się do strony.

W związku z możliwością aktywnego uczestnictwa w spotkaniu, zwracam się z prośbą o tzw. "pocztę pantoflową", by zrzeszone grupy seniorów za pośrednictwem dostępnych narzędzi typu sms, mail, wiadomość whats app, messenger, profil facebook rozesłały tę wiadomość do jak największej ilości osób. Może są wśród Was osoby, które mają potrzebę zadania pytania funkcjonariuszowi Policji, porozmawiania z przedstawicielem naszej służby.  

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach.


LINK DO SPOTKANIA  https://www.youtube.com/watch?v=mWVb_6kLy98 


 

 

JSN Epic 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework