Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku - kopiuj
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

SPOTKANIE STUDENTÓW RUTW


Dnia 17 czerwca 2021 roku słuchacze rawickiego uniwersytetu spotkali się na terenie „Zielonego Fortu”. Wśród zebranych byli studenci starsi i młodsi, rawiccy i jutrosińscy.

Miło było gościć prezesa Wincentego Figielka i najstarszych studentów RUTW.

Zarząd RUTW przekazał informacje z okresu trwania pandemii i propozycje dotyczące okresu wakacyjnego. Zachęcił do udziału w proponowanych zajęciach nie tylko organizowanych przez uniwersytecki aktyw, ale również do przedsięwzięć przygotowanych przez Muzeum Ziemi Rawickiej, Bibliotekę Publiczną i Dom Kultury (o terminach będziemy państwa informować).

Prezes Zarządu RUTW poinformowała o przygotowaniach związanych z nowym rokiem akademickim (wpłaty składek, udział w zajęciach, Ogólne Zgromadzenie Członków, Inauguracja).

W czasie spotkania mogliśmy wymienić się swoimi spostrzeżeniami, porozmawiać o letnich propozycjach, wysłuchać państwa opinii i sugestii.

W tej miłej i ciepłej atmosferze trudno było zmusić się do wysiłku, ale wspólne śpiewanie i wspólne pląsy wyprowadziły chętnych na plac ćwiczeń. Wykonaliśmy ćwiczenia oddechowe, rozciągające, równoważne. Wszyscy zauważyli potrzebę powrotu do aktywności.

Temperatura powietrza nie odpuszczała, toteż ognisko i pieczenie kiełbasek było prawdziwym wyzwaniem. Nasi studenci nie odpuścili i dali radę przygotować swoje przekąski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić popołudnie z bracią studencką. Planujemy się spotkać ponownie za miesiąc (informacje będą umieszczone na stronie).


GALERIA ZDJĘĆ


 

JSN Epic 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework