Sekcje tematyczne

    SEKCJA MULTIMEDIALNA: prowadzący: Kacper Kwiatkowski - środa godz. 17.00 (I LO, sala 6)

                                                          zajęcia dwa razy w miesiącu po 1,5 godz. (2 i 4 środa miesiąca)


    SEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO: prowadząca: Marzanna Niedźwiadek - środa godz. 16.00 (I LO, sala 5)


    SEKCJA ZDROWIA: opiekun: Mirosława Potkowska poniedziałek godz. 17.00 (I LO, sala 2), 

                                   zajęcia dwa razy w miesiącu po 1,5 godz.

          Terminy  spotkań:

        - 07.10.2019r.  p. Barbara Szober, temat: "Budowanie własnej wartości"

        - 21.10.2019r.  Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu,  mgr Marcin Cieśla,

           temat: "Stres i jego wpływ na zdrowie psychiczne człowieka"

        - 04.11.2019r.  p. Paulina Kokocińska, temat: "Zdrowy styl życia"  

        - 18.11.2019r.  Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu, mgr Magdalena Przewoźnik, 

            temat: "Masaż kończyny dolnej z elementami refleksoterapii"

        - 09.12.2019r.  p. Barbara Szober

        - 16.12.2019r.  Dietetyk, temat: "Dieta seniora - zasady, sumplementacja, nawyki żywieniowe"    

        - 13.01.2020r.  Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu, mgr Beata Wojciechowska,

            temat: "Warsztaty z zakresu umiejętności opieki nad osobą chorą i niesamodzielną"

        - 20.01.2020r.  p. Barbara Szober


    SEKCJA HISTORII I TRADYCJI REGIONU: prowadząca: Marta Hamielec - czwartek godz.16.00 (I LO, sala 5)

    zajęcia dwa razy w miesiącu po 1,5 godz. 


    SEKCJA MALARSKA: prowadzący: Tomasz Bzdęga - co drugi poniedziałek godz. 17.30 (DOM KULTURY)


    SEKCJA REHABILITACJI PRZEZ TANIEC: prowadząca: Izabela Seifert - wtorek godz.18.45 (sala I LO)


    SEKCJA REHABILITACJI RUCHOWEJ, JOGA, FITNESS: prowadząca: Ewa Chorzępa, Izabela Seifert, 

    Aleksandra Kubicz, Barbara Kaczmarkowska (zobacz Plan zajęć w zakładce ZAJĘCIA)


    SEKCJA PŁYWANIA: prowadząca: Małgorzata Schwarzkopf - sobota godz.8.30 i 9.15 (PŁYWALNIA)


    SEKCJA KOMPUTEROWA: Hanna Nowak (do roku akademickiego 2018/2019)



     

     

    © 2019 Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku.