Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku - kopiuj
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

 

ZOBACZ NAS NA FACEBOOKU


ROK AKADEMICKI 2021/2022

W roku akademickim 2021/2022 RUTW oddział w Jutrosinie zaproponował swoim studentom poszerzanie wiadomości w sekcjach: języka angielskiego, komputery, kulinaria.

Słuchacze korzystają również z działalności w klubie pod nazwą "Zdrowy student", gdzie dbając o kondycję biorą udział w zajęciach z nordic walking czy organizowanych wyprawach rowerowych.

Jutrosińscy studenci organizują co miesiąc spotkania integracyjne połączone z wykładami bądź warsztatami o różnej tematyce. 

ROK AKADEMICKI 2019/2020

Oddział zamiejscowy w Jutrosinie rozpoczął 10-ty rok edukacji. Uroczystość inauguracyjna odbyła się 1 października 2019r w Reustauracji w Jutrosinie. Studentów, wykładowców oraz zaproszonych gości powitała Miłosława Jędrkowiak.

W spotkaniu wzięli udział Burmistrz Miasta i Gminy w Jutrosinie Dr. Romuald Krzyzosiak, Opiekun duchowy a zarazem student Proboszcz Ksiądz Tadeusz Jaskuła oraz Pani Teresa Pawicka, która prowadzi zajęcia rekreacji ruchowej.

Rok akademicki 2019/2020 w Jutrosinie rozpoczęło 25 studentów, w tym 2 nowych tj. Aurelia i Krzysztof Wrzeszczowie z Szkaradowa.

Spotkanie inauguracyjne przebiegło w miłej atmosferze.


SEKCJE TEMATYCZNE: zyka angielskiego, Komuterowa, Warsztaty kulinarne.


KLUBY ZAINTERESOWAŃ: Tradycje Regionu Jutrosińskiego, Rolniczy, Nordic Walking, Literacki, Rekreacji Ruchowej, Rowerowy.


 

 

 

 

JSN Epic 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework