RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
Slider

PLAN ZAJĘĆ SEKCJI TEMATYCZNYCH w roku akademickim 2019/2020


PONIEDZIAŁEK

16.00 – JĘZYK NIEMIECKI (klub – ERYK DOMANIECKI, I LO, SALA 5)

17.00 – SEKCJA ZDROWIE PSYCHICZNE (I LO, SALA 2); zajęcia dwa razy w miesiącu 

17.30 – SEKCJA MALARSKA (TOMASZ BZDĘGA, DOM KULTURY); co drugi poniedziałek

16.45 – FITNESS – AEROBIC GR.1 (EWA CHORZĘPA, BUNKIER)

18.00 – REHABILITACJA RUCHOWA GR.5 (BARBARA KACZMARKOWSKA, I LO mała sala)

19.15 – JOGA GR.1 (EWA CHORZĘPA, I LO mała sala)


WTOREK (ZAJĘCIA SPORTOWE – sala I LO)

18.00 – REHABILITACJA RUCHOWA GR.1 (ALEKSANDRA KUBICZ) i GR.2 (IZABELA SEIFERT)

18.45 – REHABILITACJA RUCHOWA GR.3 (ALEKSANDRA KUBICZ)

18.45 – REHABILITACJA TAŃCEM, GR.4 (IZABELA SEIFERT/JOANNA KACZMAREK)

19.15 – JOGA GR.2 (EWA CHORZĘPA, I LO mała sala)


ŚRODA

16.00 – JĘZYK ANGIELSKI (MARZANNA NIEDŹWIADEK, I LO, SALA 5)

17.00 – SEKCJA MULTIMEDIALNA (KACPER KWIATKOWSKI, I LO, SALA 8); zajęcia dwa razy w miesiącu (2 i 4 środa miesiąca) 

18.00 – FITNESS (IZABELA SEIFERT/ALEKSANDRA KUBICZ, I LO mała sala)

18.45 – JĘZYK ANGIELSKI ("EUROKONTAKT")


CZWARTEK

16.00 – SEKCJA HISTORII I TRADYCJI REGIONU RAWICKIEGO (MARTA HAMIELEC, I LO, SALA 5); zajęcia dwa razy w miesiącu  

19.30 – REKREACJA RUCHOWA GR. MĘSKA (klub – STANISŁAW WALKOWIAK, 1/3 SALI I LO); powstał klub ze względu na małą liczbę zainteresowanych słuchaczy


PIĄTEK

16.00 – FITNESS – AEROBIC GR.2 (EWA CHORZĘPA, BUNKIER)

18.00 – TENIS STOŁOWY (klub – opiekun STANISŁAW WALKOWIAK, I LO mała sala); powstał klub ze względu na małą liczbę zainteresowanych słuchaczy


SOBOTA (PŁYWALNIA)

08.30 – OSIR (MAŁGORZATA SCHWARZKOPF)

09.15 – OSIR (MAŁGORZATA SCHWARZKOPF)


 

PLAN SPOTKAŃ W KLUBACH ZAINTERESOWAŃ w roku akademickim 2019/2020

(informacje o spotkaniach klubów będą podawane po uzgodnieniu z opiekunami)

terminy spotkań w zakładce ZAJĘCIA - KLUBY 


SPRAWNE RĘCE – każda ŚRODA (godz.10, BIURO RUTW), opiekun: Teresa MATYSIAK


MELOMANA – PIĄTEK (raz w miesiącu, BIBLIOTEKA), opiekun: Bożena i Stanisław KOBUSIŃSCY (terminy spotkań w zakładce ZAJĘCIA - KLUBY)


SPOTKANIA PRZY KAWIE – CZWARTEK (raz w miesiącu), opiekun: Irena KWIECIŃSKA 


DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY – CZWARTEK (Anna NOGA, Joanna BUKOWSKA I LO, s.10)


PIOSENKI – WTOREK (raz w miesiącu, godz.16.00, BIURO RUTW), opiekun: Ewelina LINDEL-BUDA


GRY STOLIKOWE – ŚRODA (1 i 3 w miesiącu, godz.17.00, BIURO RUTW), opiekun: Monika SZYMAŃSKA


WOLONTARIAT – raz w miesiącu, BIURO RUTW


„KIJKI” – CZWARTEK i PIĄTEK (godz. 18.30), opiekun: Anna TARKA 


KLUB DOBREJ KSIĄŻKI – ŚRODA (raz w miesiącu, godz.17.00, BIBLIOTEKA)


 

WYKŁADY PLENARNE w roku akademickim 2019/2020


HARMONOGRAM WYCIECZEK w roku akademickim 2019/2020


SPOTKANIA INTEGRACYJNE w roku akademickim 2019/2020


 

 

   

 

Do góry